Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

Тема: «Гарні тарілочки»

Програмовий зміст:

Продовжувати вчити дітей розплющувати кулясту форму, ознайомити з прийомом прищипування; продовжувати вчити класифікувати предмети домашнього побуту; формувати вміння самостійно закінчувати розпочату роботу. Розвивати фантазію, естетичний смак, спостережливість. Виховувати бажання ліпити, наполегливість, почуття радості від виконаної роботи.

Матеріал: зразки українського народного посуду, ілюстрації до казки «Лисичка і журавель»,  ляльковий посуд; солоне тісто, дошка, клейонка, серветки.

Хід заняття

1.         Розгляньте з дитиною зображення  посуду.

-         Що ще можна назвати посудом?

-         В якій із прочитаних нами казок  йдеться про різний посуд?

-         Хто герої цих казок?

Можна запропонувати розглянути ілюстрації до казки «Лисичка і журавель».

2.Запропонуйте  зліпити   тарілочку, щоб покласти в неї частування .

3. Розгляньте  зразок  тарілочки, її форми, величини, кольору, візерунків.

4. Продемонструйте дитині прийом  скочування, розкочування та прищипування.

5. Самостійна робота дитини. Допоможіть дитині  при закріпленні прийомів ліплення.

6. Підсумок — обовязкоко похваліть дитину за роботу.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

розвиток сенсорних здібностей дітей раннього віку. Завдання: продовжувати знайомити дітей з чотирма основними кольорами (червоний, синій, зелений, жовтий); формувати вміння правильно знаходити для кожного грибочка відповідну за кольором «галявину»; розвивати мовну активність, увагу, дрібну моторику рук, виховувати посидючість, цілеспрямованість, доброзичливе ставлення до однолітків

Ознайомлення з соціумом Тема: «До рідного краю лелеки летять»